5/26/2016

#01 - Co w trawie piszczy? - czyli o tym, co dzieje się w polskiej blogosferze i vlogosferze.


Często dzieliłam się z  Wami na Facebooku linkami do wpisów lub też filmików, które mnie zainteresowały i  które zrobiły na mnie wrażenie. Nie mogłam wstawiać Wam każdego wpisu, który wpadł mi w oko, bo na stronie zrobiłby się spam, a nie po to jest FB. Dlatego też ostatnio spytałam się Was, czy chcecie, abym co jakiś czas polecała Wam coś na blogu i dużo z Was wyraziło zainteresowanie, dlatego też dziś przychodzę z nową serią "Co w trawie piszczy?".  

Od czasu do czasu na blogu pojawi się wpis z tej serii, gdzie będę polecać Wam filmiki lub posty na blogach, które mnie urzekły, zainteresowały lub po prostu są godne zobaczenia. 

Co piszczy w blogosferze?


Klaudia z Porozmawiajmy o książkach opowiada o swoich trzech najlepszych księgarniach internetowych. W moim zestawieniu Empik nigdy by się nie znalazł, ale z pozostałymi propozycjami całkowicie się zgadzam.

Moja imienniczka z My books my life zachęca do przeczytania kolejnej powieści pani Beccy Fitzpatrick, czyli autorki m.in. serii "Szeptem". Swoja droga muszę w końcu kupić""Niebezpieczne kłamstwa"
Agnieszka z Książka od kuchni opowiedziała o swoich ulubionych postaciach z bajek.Co piszczy w vlogosferze?

 Olga z Wielkiego Buka opowiada o American Psycho, na którego narobiła mi ogromnego apetytu. Słyszałam kiedyś o filmie, ale jeszcze go nie oglądałam. Jeżeli chcecie wiedzieć, co powiedziała Olga o pierwowzorze American Psycho koniecznie zajrzyjcie na jej kanał.


U Marty z Secret Books trochę, a raczej bardzo koncertowo, bo dziewczyna na prawdę wcieliła się w rolę  i wyszło jej to świetnie. Lubicie Adama Lamberta? Jeśli tak to koniecznie wbijajcie na filmik Marty. 


Na pewno wiecie, czego Wy książkoholicy byście w życiu nie powiedzieli, ale i tak zapraszam Was na filmik Alicji z kanału Aliska czyta.


A co działo się u mnie?
  
W końcu wróciłam do vlogowania. Na kanale jest już filmik z recenzją i konkursem z Blisko chmur Sylwii Trojanowskiej.

A na blogu recenzja książki, którą musicie przeczytać <3 , czyli "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie".
Udostępnij ten wpis /span>

2 komentarze :

Dziękuję za każdą waszą opinię i wsparcie.

(Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.