6/03/2017

Polscy autorzy book tag


Remigiusz Mróz – książka, od której nie można się oderwać.

W 2016 roku odkryłam Kesie West i to właśnie od jej książek nie mogłam się oderwać. Owszem są bardzo przewidywalne, ale są tak urocze i słodkie, a co najważniejsze nie są w tym wszystkim przesłodzone. Najbardziej skradła moje serce  P.S. I LIKE YOU.


Katarzyna Berenika-Miszczuk – oryginalna fantastyczna książka.

Nie wiem, czy Czas żniw to fantastyka, czy inny gatunek, bo trudno mi ją przyporządkować do jakieś kategorii. Ale nawet jak nie należy do fantasy to jest na pewno oryginalna, bo autorka stworzyła niepowtarzalny świat, pełen nowych nazw, przez co można na początku czuć się zagubionym, ale potem stopniowo to się zmienia.

Justyna Drzwicka – młodzieżowa książka pełna przygody.

Wybrani, których czytałam już jakiś czas temu i nie pamiętam zbytnio co się w nich działo, ale pamiętam, że po zakończeniu pierwszej cześć od razu chciałam sięgnąć po drugą cześć i nadal chce zapoznać się z dalszymi losami bohaterów.

Henryk Sienkiewicz – książka bardzo trudna albo nudna, którą ciężko się czytało.

Jak bardzo chciałabym tu przypasować Krzyżaków, ale nie pójdę aż na taką łatwiznę. Bardzo ciężko czytało mi się Jądro ciemności, przez które nie przebrnęłam. Naprawdę się starałam, ale czytając nie wiedziałam, o czym przeczytałam. Jak dla mnie jedna z najgorszych lektur, choć znam kilka osób, które bardzo dobrze ją wspominają.

Anna Litwinek – książka z ciekawą kobiecą bohaterką.

Chyba nikogo to nie zdziwi, że mój wybór padł na Kasację Remigiusza Mroza. Chyłka to chyba jego najlepsza wykreowana postać. Tej kobiety nie da się nie kochać. Ostra, z ciętym językiem. Takie bohaterki uwielbiam.

 Małgorzata Latko – książka, która do ciebie przemówiła.

Tu chyba też nikogo nie zaskoczę - Ostatni wykład Randyego Pauscha. Ta książka chyba na zawsze pozostanie w moim sercu ze względu na Randyego, który niestety był, a nie jest wspaniałym człowiekiem. Dla mnie to wzór do naśladowania i żałuję, że nie nie mogę mu powiedzieć o tym jak wpłynął na moje życie.


Tag stworzony został przez Nikole z Jestem na TAK, więc koniecznie do niej zajrzyjcie. A ja postanowiłam nominować trzy cudowne osóbki: Olę z Czytane przy herbacie, Kamila z Booksunset oraz Kaję z kanału Booksholick. Mam nadzieję, że odpowiecie na moją nominację. Czekam na wasze odpowiedzi. 
Udostępnij ten wpis /span>

2 komentarze :

 1. Hubert Szewczyk19 czerwca 2017 19:04

  Ostatnio coraz częściej widzę ten tag i mega mi się podoba. Jeśli w najbliższym czasie nikt mnie do niego nie nominuje to "sam się nominuję" haha. Nie wiedziałem, że stworzyła go Nikola! Ostatnio mam zaległości z booktubem muszę to nadrobić.

  Hubert z Thelunabook
  http://maasonpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Spojrzenie na kulturę19 czerwca 2017 19:10

  Hubert możesz czuć się przez mnie nominowany <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą waszą opinię i wsparcie.

(Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.