12/31/2013

Podsumowanie roku + życzenia noworoczne

PODSUMOWANIE ROKU 2013

Ten rok minął jak tydzień.Rok 2013 przyniósł wiele szczęśliwych chwil, ale także i tych złych. Było wiele śmiechu, ale także i pożegnań. Pamiętam ten dzień, w którym opublikowałam pierwszy wpis na blogu. To było dokładnie 27 lipca 2012 roku. A dziś kończy się rok 2013 i nadal jestem z wami mimo, że na innym blogu, bo przeniosłam stronę na blogspota 31 sierpnia 2013 roku. Chciałabym wam podziękować za to, że ze mną jesteście. Dzięki wam wiem, że to co robię ma jakiś sens. Zastanawiałam się kilka razy czy teraz mogłabym zrezygnować z blogowania. Za każdym razem w mojej głowie padała odpowiedź:

Pokochałam blogowanie dzięki wam. Za co bardzo, ale to bardzo wam dziękuję. A teraz bardziej szczegółowe podsumowanie roku 2013. 

Od 31 sierpnia do dziś mój blog zyskał dzięki wam :

Obserwatorzy: 28
Wpisy: 25 w tym:
10- recenzji książkowych
3 - recenzje filmowe
3- recenzje serialowe 
1- recenzja opery
7- wpisów tematycznych 
1- wyróżnienia i nagrody 

Powstała seria wpisów S jak serial oraz T jak teatr. Miała powstać jeszcze seria wpisów "Istoty nadprzyrodzone w popkulturze", ale nie udało mi się tego zrobić. Mam nadzieję, że w 2014 roku mi się to uda. Zostały utworzone również podstrony "Polacy też potrafią" , " Czytam, bo chcę" oraz " Czytam, bo muszę".

Zorganizowane zostały dwa konkursy.Pierwszy był konkursem świątecznym, gdzie główną nagrodę zasponsorował Novaeres. Drugi został zorganizowany na FB- zdjęcie najładniejszej choinki. Nagrodą było promowanie bloga. 

W tym roku nawiązałam współpracę z Wydawnictwem Novaeres, portalem DużeKa oraz e-magazynem Obsesje. 

W ebuce 2013 mój blog został zakwalifikowany do finałowej dziesiątki z czego jestem bardzo dumna, gdyż w tym konkursie na najlepszy blog książkowy brało udział wiele utalentowanych osób. 

W 2013 roku rozpoczęłam swoją działalność na eKulturalni.pl, którzy wielokrotnie o mnie wspomnieli i mnie wyróżnili za co bardzo im dziękuję. 

W tym roku założyłam stronę bloga na FB. Dziękuję między innymi dziewczynom z : Flirty z książką, Nadine wśród słów, Dobra książka to rodzaj alkoholu - też idzie do głowy.Zanurz się w książkach rodem z niebios oraz Oli Zadrożnej i Klementynie Kulecie za aktywność na mojej stronie. Dziękuję także innym, którzy nie zostali wymienieni, Fajnie, że mogę lepiej was poznać poprzez tą stronę. 


ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Z okazji nadchodzącego nowego roku chciałabym wam życzyć radości, zdrowia, cierpliwości i spokoju, ale aby nudno nie było :) Życzę, by nadchodzący rok obfitował w warte komentowania i pozytywne wydarzenia. Życzę wam także co raz więcej stałych czytelników, którzy będą doceniać to co robicie. Dziękuję Wam za ostatnie kilka miesięcy współpracy i życzę, by Nowy Rok był jeszcze lepszy.No i szampańskiej zabawy dzisiaj kochani. 

Wiem, że niektórzy mają postanowienie noworoczne, że będą czytać więcej książek. Więc życzę wam, aby to się spełniło. 

                         Nie spotkamy się już w tym roku, więc do zobaczenia w przyszłym. 

10,9,8,7,6,5........


Udostępnij ten wpis /span>

15 komentarzy :

 1. Szczęśliwego Nowego Roku i wielu sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne podsumowanie! Wszystkiego dobrego w nowym roku Ci życzę ;) dużo książek i czasu na nie, spełnienia marzeń ipsukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i samych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku : ) Życzę ci też samych fajnych książek do czytania c;

  OdpowiedzUsuń
 5. Również życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku,ciekawych książek,spęlnienia marzeń...

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne podsumowanie, gratuluję współprac i wygranych :)
  Również życzę Ci wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że u ciebie ten rok był bardzo udany, więc w takim razie życzę, aby kolejny był jeszcze bardziej i żebyś rozwijała się razem ze swoim blogiem. Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja swojego pierwszego posta dodałam 5 dni wcześniej niż ty :3 I myślę, że ten rok był dla nas dwóch równie owocny więc życzę Ci spełnienia marzeń (tych książkowych, blogowych i osobistych), abyś zawsze miała nam coś ciekawego do napisania i żebyś nigdy nie straciła ducha, który skłania Cię do pisania ;))
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 9. gratuluję sukcesów, oby w następnym roku było ich więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Szczęśliwego Nowego Roku i tez się ciesze ze mogę cię poznać mój pierwszy post 11.10 ;) mam nadzieję że kolejny rok będzie dla nas jeszcze lepszy

  OdpowiedzUsuń
 11. Szczęśliwego Nowego Roku i jeszcze więcej sukcesów niż w minionym :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję osiągnięć i życzę jeszcze więcej, ale również tych prywatnych :3

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulacje, osiągnięcia są bardzo pozytywne :)
  Spóźnione, lecz zasłużone życzenia z okazji nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję osiągnięć i życzę Ci jeszcze bardziej owocnego 2014 roku :) Oby Twój zapał do czytania i pisania recenzji nie wygasł :>

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą waszą opinię i wsparcie.

(Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.