10/25/2014

Wyniki konkursu urodzinowego

Na początku chciałam przeprosić za to, że wyniki pojawiły się dopiero dzisiaj, ale wcześniej nie znalazłam nawet chwilki czasu. A poza tym było mi trudno wybrać tylko dwie prace, bo wszystkie były fantastyczne. Pojawiły się odpowiedzi związane z sagą Wybrani, z książką Obsydian, czy Anią z zielonego wzgórza. W waszych odpowiedziach nie zabrakło światowego hitu Gwiazd naszych wina, czy także sagi, którą można nienawidzić albo kochać - Zmierzch


NAGRODY W KONKURSIE:W konkursie wzięło udział 9 osób, z których musiałam wybrać tylko dwie.Wybór był trudny, ale po  długim zastanowieniu wybrałam prace:


Zaczytana, która swoją odpowiedzią sprawiła, że mam ochotę wrócić do dawnego serialu. 

Fragment pracy:"Dlatego w moim sercu zawsze wyobrażam sobie, że znaleźli drogę do siebie i żyli długo i szczęśliwie"- Zaczytana widzę, że mamy ze sobą wiele wspólnego. :)

Do ciebie wędruje zestaw numer 2  


Edyta Chmura za wspaniały opis bohaterów, dzięki któremu pragnę bliżej zapoznać się z tą niesamowitą historią,która może tak jak ciebie doprowadzi mnie do łez. 

Fragment pracy:Ujawnienie prawdy, gwałtowne i szczere wyznanie miłości Tołstoja doprowadziło mnie do łez, bo sprowadziło na dręczonego palącym uczuciem mężczyznę wiele nieprzyjemności i poświęceń. Niespełniona miłość wydaje mi się tak bardzo romantyczna – tyle starań, wewnętrzna walka bohaterów, ryzyko które podejmują chcąc być choć na chwilę blisko siebie…coś cudownego!

Do ciebie wędruje zestaw numer 1


Na koniec chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom za poświęcony czas i za wspaniałe prace, które do mnie wysłaliście. Dziękuję. 
Udostępnij ten wpis /span>

11 komentarzy :

Dziękuję za każdą waszą opinię i wsparcie.

(Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.