8/19/2015

Liebster Blog Award


Tę zabawę blogową na pewno znacie i chyba nie muszę wyjaśniać zasad. Dawno nie było na blogu Liebster award. Dostałam nominację od Karolny z bloga LINK i dlatego dziś przychodzę do Was z odpowiedziami na pytania. Muszę przyznać, że miałam mały problem z odpowiedziami na niektóre z nich. Zanim przejdziemy do samych pytań to chciałabym podziękować Karolinie  za nominację i za pamięć o mnie.Postanowiłam odpowiedzieć tylko na zadane pytania, ale nie będę nikogo nominować. Jednak jeżeli macie ochotę możecie odpowiedzieć na te same pytania, co ja.


1.       Dlaczego poczułeś/poczułaś chęć blogowania?


Myślę, że wyjaśniałam wielokrotnie, dlaczego zaczęłam blogować. W skrócie to kochałam czytać i pisać i nie miałam się, z kim podzielić moimi emocjami. I tak zaczęłam blogować. LINK

2. Czy planujesz robić coś w przyszłości związanego z Twoim blogiem?

Swoją najbliższą przyszłość na pewno widzę z blogiem. Na razie nie wyobrażam sobie, żebym mogła z niego zrezygnować. Mam w swojej głowie tak wiele pomysłów na wpis, akcje, ale żeby je wszystkie zrealizować potrzeba naprawdę sporo czasu. Jednak staram się pomału wdrażać je w życie

3. Jakie masz hobby? Co sprawiło, że to jest właśnie to?

Kocham pisać i głównie z tego powodu założyłam bloga, o czym wspomniałam już wcześniej. Tutaj na blogu znajdziecie głównie moje recenzje, ale nie  wielu z Was wie, że pisze również opowiadania. Kocham kreować swój zupełnie inny świat i bohaterów, choć to bardzo trudne czasami. Uwielbiam te momenty, gdy kompletnie zatracam się w tworzeniu nowej opowieści i świat rzeczywisty nie liczy się przez ten jeden moment.

Oczywiście moją klejoną pasją jest oglądanie seriali. Oglądam je nałogowo. W sumie to mogłabym spędzać większość  czasu w domu i oglądać tylko seriale. Ułatwia mi to fakt, że jestem typem domatorki i wolę przebywać w swoich 4 ścianach.

4. Czy masz jakieś inspiracje, które pomagają Ci podejmować decyzje w życiu lub po prostu funkcjonować w dany sposób?

To naprawdę trudne pytanie. Ciężko stwierdzić, co tak naprawdę mnie inspiruje. Czasem mam tak, że tylko na coś spojrzę i przychodzi myśl na jakiś blogowy projekt. Ale w podejmowaniu życiowych decyzji kieruję się swoim rozumem i opinią moich najbliższych.5. Masz zwierzątko? Jeśli tak, to je opisz i wrzuć jego zdjęcie ;) Jeśli nie to opisz wymarzone zwierzątko i wrzuć fotkę

Przedstawiam Wam Dianę i Nelę ( nie pytajcie to nie ja wybierałam imiona hahah) 


Nela

Diana


                                                             6. Ulubione motto/cytat?

Prawie w każdej książce, którą przeczytam mam zaznaczonych kilka wspaniałych cytatów i nie potrafię wybrać tego ulubionego.

7. Opisz troszkę siebie (może być wygląd, cechy charakteru, poglądy)

Kto jak to, ale Wy na pewno mnie już troszkę znacie. Przez te 2 lata na tym blogu mieliście okazję dowiedzieć się parę rzeczy o mnie. Nie będę się rozpisywać, bo z okazji 3 lat blogowania powstał wpis z kilkoma faktami o mnie, więc odsyłam Was do niego.

8. Przedstaw najważniejszą osobę/osoby w Twoim życiu!

Muszę przyznać Karolina, że twoje pytania są naprawdę trudne hah. Najważniejsza osoba… Uważam, że nie można wybrać tej najważniejszej osoby, bo każda osoba, która  obecna jest w moim życiu jest dla mnie ważna. Mogę odpowiedzieć tylko ogólnikowo. Najważniejsze osoby w moim życiu to moja rodzina i przyjaciele, z którymi mam nadzieję, że kontakt nie urwie się nigdy pomimo odległości, jaka będzie nas dzielić w czasie studiów.

9. Jaka jest najgorsza rzecz, jaką udało Ci się stworzyć? (posiłek, rysunek, rzeźba, te klimaty)

Raczej nie mam talentu do rysowania, więc wszystko, co namaluję nie jest dobre. Do tego ostatnio nie udał mi się zbytnio sos.

10. Jakie są Twoje ulubione książki, filmy, aktorzy, bloggerzy czy Youtuberzy?

Jeżeli chodzi o youtuberów to znów odsyłam Was do wpisu z rankingiem ulubionych vlogerów. Filmów jest wiele, ale podam kilka tytułów, do których mam sentyment: Pamiętnik, Pan i Pani Smith, Trzy metry nad niebem, Narzeczony mimo woli i tak mogłabym jeszcze wymieniać i wymieniać. Proszę nie pytajcie mnie nigdy o ulubioną książkę, bo ja mam w każdym roku kilka ulubionych i tak się zbiera taka lista zawsze.
11. Co sprawia, że cieszysz się życiem?

Już po części odpowiedziałam na to pytanie w poprzednich odpowiedziach. Ludzie, którzy są wokół mnie sprawiają, że moje życie jest lepsze i to, co lubię robić i bez czego nie wyobrażałabym sobie życia, czyli czytanie, oglądanie seriali i blogowanie.Udostępnij ten wpis /span>

3 komentarze :

 1. No powiem Ci, ciekawe masz odpowiedzi :D zdziwiło mnie, że uznałaś moje pytania za trudne :p przepraszam, że niektóre się powtarzały z poprzednimi, które miałaś, ale starałam sie stworzyć takie ogólnikowe dla każdego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Trzy metry nad niebem" - jeszcze tego nie widziałam.
  Ja nawet serduszka robię krzywe, to dopiero brak talentu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie piękne pieski :3 Słodziaki ^^
  Bardzo fajne odpowiedzi, kiedy odpowiesz na moją nominację? :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą waszą opinię i wsparcie.

(Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.