8/31/2016

Moje spojrzenie na kulturę świętuje 3 urodziny || ROZDANIE


Nie mogę w to uwierzyć, że Moje spojrzenie na kulturę ma już trzy lata. Czasem czuję się jakbym dopiero go zakładała, ale od tamtego momentu minęło już sporo czasu. Ten post będzie pewnie bardzo poplątany za co bardzo Was przepraszam, ale w mojej głowie kłębi mi się tyle myśli, a nie chce o niczym zapomnieć.


Blogowanie stało się naprawdę bardzo ważną częścią mojego życia.To moje moja pasja, z której na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie, że mogłabym z niej zrezygnować. Nie wiem jakby wyglądało moje życie bez bloga. Pewnie siedziałabym przed komputerem i oglądała seriale oraz czytała książki, co nadal robię, bo głównie na tym opiera się Moje spojrzenie na kulturę, ale nie miałabym zapewne z tego takiej frajdy jaką mam teraz, bo nie mogłabym się z nikim dzielić moimi opiniami i odczuciami. Nie poznałabym Was. Z niektórymi z Was mam lepszy kontakt, a niektórych nie miałam okazji poznać bliżej, czego trochę żałuję, ale nie jest to możliwe, aby mieć stały kontakt z każdym. 

Dziękuję każdemu kto przez te trzy lata zawitał na Moje spojrzenie na kulturę. Za każdą Waszą opinię, komentarz. Za każde udostępnienie posta. Za każde wiadomości. Za to, że niektórzy prosili mnie o pomoc w blogowych sprawach. Dziękuję Wam za to, że jesteście. To naprawdę wiele dla mnie znaczy, bo tego bloga nie byłoby bez Was. Owszem mogłabym pisać posty, ale to byłby tylko puste wiadomości bez odbiorców, dlatego jest mi niezmiernie miło, że zaglądacie tutaj, a jeszcze jest mi milej, że niektórzy są ze mną od samego początku. Dziękuję. 

Za te trzy wspaniałe lata, które spędziliście ze mną chciałabym Wam podziękować rozdaniem. Pytałam Wam się na fb i na snapchacie w jakiej formie chcecie konkurs i wybraliście "rozdanie niespodziankę". 

Regulamin

1. Uczestnik musi mieć adres korespondencyjny na terenie Polski. 
2. Aby wziąć udział w konkursie trzeba :

 • obserwować mojego bloga (podajcie nazwę)
 • wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie (np.zgłaszam się itp.)
 • wybrać numer książki, którą chce się otrzymać
 • podać swój email, abym mogła się skontaktować ze zwycięzcami 
 • możecie, lecz nie jest to konieczne udostępnić informację o konkursie
3. Konkurs trwa od 31.08.2016 do 15.09.2016
4. Zwycięzcy zostaną wytypowani w drodze losowania.
5. Wyniki konkursu ukażą się w ciągu 2 dni od zakończenia.
6. Zwycięzców proszę o szybkie wysłanie swojego adresu, ponieważ czeka mnie przeprowadzka i później nie będę mogła wysłać przesyłek. 

Jak już wcześniej wspomniałam wybraliście rozdanie niespodziankę, a więc nie będziecie wiedzieć jakie książki są do wygrania. Ale spokojnie mam dla Was pewne podpowiedzi i myślę, że  zgadniecie jakie książki możecie otrzymać. 

1. Są to książki, które czytałam. 
2. Są to książki, które recenzowałam zarówno na blogu jak i na kanale YT, 
3. Są to książki, które naprawdę bardzo mi się spodobały. 
4. Dodatkowe podpowiedzi znajdują się na zdjęciu 
 Jeszcze raz dziękuję za to, że jesteście i mam nadzieję, że forma rozdania Wam się spodobała i że macie trochę zabawy w odgadywaniu tytułów. Do kolejnego wpisu. Udostępnij ten wpis /span>

1 komentarz :

 1. Hej, zgłaszam się :-)
  Obserwuje jako artystkam :-)
  martyna_c27@o2.pl
  Intryguje mnie nr. 1 :-P
  Udostępniłam :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą waszą opinię i wsparcie.

(Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.