2/14/2015

#04 - 5 najlepszych par serialowych
Nie od dziś wiecie, że oglądam mnóstwo seriali. Już dawno miała przygotować dla was ranking moich ulubionych par serialowych. Jednak nigdy nie miałam na to czasu. Dziś walentynki, więc to doskonała okazja, aby przedstawić pary, które uwielbiam i którym kibicuje cały czas. Wybór nie był łatwy. Kilka seriali z bólem serca musiałam odrzucić, gdyż postanowiłam ograniczyć się do pięciu. Gdybym tego nie zrobiła wypisałabym wszystkie pary z każdego serialu, który oglądam hahah. Nie przedłużając. Przedstawiam wam moje ukochane serialowe pary. 


1. Damon i Elena z Pamiętników wampirów
Moi ulubieńcy od samego początku serialu. W ich przypadku powiedzenie „ od nienawiści do miłości” doskonale pasuje. Tych dwójkę zawsze coś do siebie przyciągało, ale mimo tego fani Deleny długo musieli czekać na cokolwiek między nimi. Elena pragnęła namiętności, pasji, a nawet odrobiny niebezpieczeństwa. Przy Damonie to otrzymała. Natomiast Damon przy Elenie otworzył się na ludzi i przestał bać się miłości. W obu z nich nastąpiła zmiana. Miłość ich zmieniła. Łączy ich tak wielkie uczucie, że brak drugiej osoby ich wewnętrznie zabija . 

2. Toby i Spencer z Pretty little liars

Ich miłość tak bardzo rozkwitła. Przez kilka sezonów widzowie mogli śledzić jak oboje dojrzewają. Oglądać ich chwile szczęścia, ale także upadki. Udawana śmierć Tobyego załamała Spencer. Nie mogła bez niego żyć. W końcu trafiła do szpitala psychiatrycznego. Oboje nawzajem się ranili, ale ich miłość jest tak silna, że zawsze są przy sobie i wspierają się mimo wszystko. Szkoda tylko, że w tych najnowszych odcinkach psuje się między nimi. 

3.Finn i Clarke z The 100Większość osób kibicuje Bellamiemu. Jednak ja od początku pokochałam Finna. Zranił Clarke to prawda, ale naprawdę ją kochał. Potrafił zabić, aby ją odnaleźć. Robił wszystko, aby była bezpieczna. Scena jego śmierci złamała moje serce. Płakałam z pół dnia po tym, gdy Clarke wyznała mu miłość i zrobiła to, co musiała zrobić( już chyba za dużo zaspojlerowałam hahaha).

4. Franciszek i Mary z ReignIch historia jest intrygująca już z samego powodu, że jest prawdziwa. Franciszek władca Francji i Maria Stuart byli przeznaczeni sobie od dziecka. Zawierając małżeństwo mieli zawszeć sojusz między Francją a Szkocją. Serial ukazuje piękną miłość tych dwojga ludzi. Byli sobie przeznaczeni, ich rodzice dokonali tego wyboru. Oni nie mieli nic do powiedzenia. Ale jednak połączyła ich prawdziwa miłość. 

5. Stiles i Lidia z Teen wolfW tym przypadku nie można mówić o parze, bo tak naprawdę nigdy nią nie byli. Stiles jest zakochany w popularnej dziewczynie, która w ogóle nie zwraca na niego uwagi. Jednak nadnaturalne problemy zbliżają ich do siebie. Spędzają ze sobą dużo czasu i sceny z nimi są niesamowite. Połączyła ich więź. Stiles jest w stanie poświęcić życie dla Lidii, a ona ufa mu i zawsze, gdy coś się dzieje dzwoni pierwsza do niego. Jednak nic się między nimi nie wydarzyło. Producenci jeszcze nie dali im szansy. Jednak między tą dwójką jest „chemia” i z każdym odcinkiem kibicuję im coraz bardziej. 


Jakie pary znalazłby się w waszym rankingu? Pochwalcie się w komentarzach. 
Udostępnij ten wpis /span>

8 komentarzy :

 1. Damon i Elena, tak, zdecydowanie tak :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Damon i Elena oraz Toby i Spencer ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli o TVD chodzi to mam tylko jedną parę, która powinna być razem, a nie jest - Caroline i Klaus. :3 Tylko dla 11 odcinka 5 sezonu wróciłam na chwilę do tego serialu. A par serialowych innych mam od groma - Sawyer i Kate z "Zagubionych", Dany i Drogo z "Gry o Tron", Skye i Ward z "Agentów tarczy", Ragnar i Lagertha z "Wikingów". Znalazłoby się tego więcej. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgodzę się z poprzedniczka co do Gry o Tron. Do tego Maggie i Glenn z The Walking Dead i na miejscu pierwszym Anna i Henryk z Dynastii Tudorów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje Top 5 wyglądałoby całkowicie inaczej :) Ale po części zgadzam się z ostatnią pozycją :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Damon <3 Oj tak i lubię bardzo Marię i Franciszka !:D

  OdpowiedzUsuń
 7. Frary<3 (opuściłam się i nie oglądałam jeszcze 2 sezonu, więc póki co pozostaję w tym teamie :D)

  OdpowiedzUsuń
 8. Delena zdecydowanie, ponieważ strasznie nie podobało mi się połączenie Eleny ze Stefanem... :O Ostatnio nawet zaczęłam myśleć nad sparowaniem Kaia oraz Bonnie, ale nie wiem czy byłoby to możliwe! :P Dodałabym Annie i Liama oraz Ivy i Raja z 90210! Oliver i Felicity z Arrow <3 Emily i Jack z Zemsty <3 <3 <3 O mamo, tyle tych par! :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą waszą opinię i wsparcie.

(Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.