7/28/2014

Wyniki rocznicowego konkursu

Ogłoszenie wyników to moment zawsze emocjonujący. Nie ważne, czy chodzi o wyniki matury,sprawdzianów, czy konkursów na blogu. Każdy chce, aby mu dobrze poszło. Nie macie pojęcia jak trudno jest wybrać zwycięzców. Chciałabym nagrodzić wszystkich, ale niestety nie było to możliwe i musiałam wybrać  tylko 3 osoby a do konkursu zgłoszeń otrzymałam 5. 

MIEJSCE 1

Justyna Wysowska / Dżastin
 

MIEJSCE 2 

Marta Serafin


Plus informacja do zdjęcia : 

Co autor miał na myśli? Dosłownie: mam nadzieję, że córka wyssie miłość do książek z mlekiem matki ;) A na poważnie; zdjęcie pokazuje że nawet będąc zapracowaną mamą kilkumiesięcznego brzdąca można nadal realizować swoje największe hobby. Czasem konieczny jest mały kompromis, czasem przydaje się umiejętność godzenia przyjemnego z pożytecznym. Ale z pewnością nie jest to pretekst do porzucenia książek i rezygnacji z siebie.

MIEJSCE 3  

Marlena MarszałekDziewczyny proszę o wysłanie na email sylatyla@interia.pl swojego adresu. Na początku proszę, aby Justyna Wysowska wybrała 3 nagrody. Gdy to zrobi napiszę do pani Marty o wybór 2 pozycji z nagród, które zostały. Niestety do Marleny powędrują dwie nagrody, które nie zostaną wybrane przez dziewczyny. 


Ale to jeszcze nie koniec obdarowywania was prezentami. Wydawnictwo Feeria zasponsorowało książkę do konkursu i osoba, do której powędruje książeczka została wyłoniona w drodze losowania. 

Przypominam, że wydawnictwo przekazało w moje ręce :

W puli znajduje się 5 karteczek z cyframi od do 5.

1. Laura Mazur
2.Marta Serafin
      3.Justyna Wysowska
   4.Aneta Szewczyk
     5.Marlena Marszałek

Numer osoby to kolejność komentarza z zgłoszeniem do konkursu. 


A więc losujemy.......


czyli książka od Wydawnictwa Feeria powędruje do Marty Serafin. Gratuluję. Na koniec przedstawię wam pozostałe zdjęcia zgłoszone do konkursu, których niestety nie mogłam nagrodzić, chociaż chciałam. 
Na koniec chciałam podziękować wszystkim za życzenia z okazji 2 rocznicy blogowania i za to, że jesteście ze mną. Za jakiś czas odbędą się kolejne konkursy i mam nadzieje, że weźmiecie w nich udział. Przypominam zwycięzcom o wysłaniu adresów. 
Udostępnij ten wpis /span>

7 komentarzy :

 1. Dzięki :) Adres już wysłany

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza nagroda zasłużona, świetne zdjęcie ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  Justyna Wysowska / Dżastin ale fajny pomysł <3

  Dziękuję Sylwia, za 3 miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla pozostałych zwyciężczyń, adres już wysłałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! :) Nastepnym razem tez wezme udzial ;) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą waszą opinię i wsparcie.

(Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.