8/31/2014

31 lipca Międzynarodowy Dzień BlogerówDziś mój blog ma urodziny, ale także swoje święto obchodzą wszyscy blogerzy, ponieważ 31 sierpnia to Międzynarodowy Dzień  Blogerów. Więc świętuję podwójnie.

Wszystkim blogerom życzę, aby wena nigdy Was nie opuszczała. Żebyście inspiracje znajdowali wszędzie wokół siebie. Życzę wam rozwoju bloga, więcej stałych czytelników, którzy docenią to, co robicie. Żebyście rozwijali się w pisaniu. Żeby blogowanie dawało Wam, co raz więcej radości i satysfakcji. I żeby znalazł się ktoś, kto zauważy Was i doceni Waszą ogromną pracę. Bo z pozoru prowadzenie bloga to nic takiego dla innych, ale tylko My blogerzy wiemy, ile to kosztuje energii, czasu i pracy. 


Tradycją Międzynarodowego Dnia Blogerów jest wybranie i polecenie pięciu najchętniej lub też nowo odkrytych blogów, które warte są polecenia.Kolejność blogów lub też vlogów, bo postanowiłam też je umieścić jest przypadkowa. 

1. Book Reviews Vlog na YouTube

Jak sama Anita twierdzi ona papla o książkach, a nie mówi. Coś w tym jest, bo słowa przez nią wypowiadane są z szybkością i ekscytacją (jeśli książka jej się spodoba). A więc uwielbiam jej paplanie. 

2. Adrianna Skon "Siostry" - vlog. 

Gdy Bóg obdarzał kreatywnością zebrała jej za kilka osób. Adrianna tworzy filmiki, w którym gra 6 postaci, które są jej siostrami( tak naprawdę nie ma rodzeństwa). Każda postać jest inna. Jest kujonka czytająca encyklopedię, dziewczyna kochająca wszystko, co z Azją związane, skejtówa, emo, najmłodsza siostra, która nie jest zbyt inteligenta. Naprawdę polecam, bo te filmiki są bardzo zabawne. 

I teraz 3 blogi, które odwiedzam chyba najdłużej i chciałabym je wam polecić to:

Wszystkiego najlepszego Blogerzy!
Udostępnij ten wpis /span>

7 komentarzy :

 1. Tobie także życzę wszystkiego najlepszego i dużo sukcesów z okazji naszego święta :) No i dziękuję za pamięć o mnie, jest mi bardzo miło ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo dziękuję za polecenie :*:)

  OdpowiedzUsuń
 3. To wspaniałe jak różne święta są na świecie każdego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest naprawdę fajne święto i dobra okazja do polecenia kilku blogów wartych uwagi :)
  Pozdrawiam
  Alpaka
  http://wkrainieksiazek-recenzje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. I również przyłączam się do życzeń ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą waszą opinię i wsparcie.

(Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.