8/31/2014

Pierwsza rocznica blogaPod koniec lipca świętowałam drugą rocznice blogowania, a dziś mam kolejne święto. Otóż Moje spojrzenie na kulturę ma już roczek. Pamiętam jak pisałam pierwszy wpis na tym blogu. Czasami wydaje mi się jakby to było wczoraj. Ale to już minął rok. Przez ten czas zyskałam nowych wspaniałych czytelników, którzy potrafią wskazać mi błędy, które popełniłam. To na prawdę jest bardzo ważne, bo każdy pisząc może zrobić literówkę albo jakiś poważniejszy błąd. Poznałam wielu ludzi, którzy mają podobne zainteresowania do moich. Przez ten rok także nawiązałam współpracę z kilkoma wydawnictwami. 


Z całego serca dziękuję tym, którzy zaglądają na mojego bloga. To, że czytacie moje teksty wiele dla mnie znaczy.Za każdy komentarz, za każde opinie zarówno te pozytywne jak i negatywne. 

Dziękuję za powierzone mi zaufanie i owocną współpracę:Dziękuję moim koleżankom i kolegom po fachu za pomoc przy akcji "Oko w oko". To dzięki wam powstają nowe wpisy z tego działu. Dziękuję, że zawsze znajdziecie dla mnie chwilkę czasu. Co zrobiłam przez ten rok?


Ilość wpisów: 72
Liczba wyświetleń: 14 269
Liczba komentarzy: 834
Liczba obserwatorów: 77

Akcja "Podaj dalej, czyli książka w podróży" ma już dwie odsłony. Pierwsza książka przekazywana jest nadal dalej, a druga niedługo powędruje do wylosowanej osoby. Akcja cieszy się sporym zainteresowaniem. . 

Dział "Polacy też potrafią" nie stoi w miejscu. Co chwile pojawiają się recenzje polskich książek. 

Kolejna akcja, nad którą cały czas pracuję to "Oko w oko". W ramach tej akcji przeprowadziłam wywiady z Patrycją Gryciuk i Mateuszem Krautwurstem, EicLadris, ale także wpisy: "Jak zaczęła się twoja przygoda z blogosferą", "Książki z dzieciństwa", "Przyjaźń między blogerami. Prawda, czy fałsz?".

Z działami "50 filmów wszechczasów" i "Czytam klasykę" jeszcze nie udało mi się wystartować, ale postaram się niedługo to zrobić. 

Moje spojrzenie na kulturę zostało partnerem serwisu konkursyok.pl 

Dziękuję za ten rok spędzony z wami. I po prostu dziękuję za to, że jesteście. 
Udostępnij ten wpis /span>

9 komentarzy :

 1. Dopiero ja świętowałam trzecie urodziny swojego bloga, a teraz Ty pierwsze, gratulacje :) Życzę Ci wiele wytrwałości i niekończącej fali pomysłów oraz sukcesów. I oby Moje spojrzenie na kulturę obchodziło jak najwięcej takich rocznic ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego! :)
  Powodzenia w dalszym blogowaniu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No więc życzę Ci, byś się rozwijała jeszcze bardziej! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego co najlepsze i abyś czerpała radość z czytania książek i pisania bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego i gratulacje! :) Trudno jest pisać regularnie przez kilka miesięcy, nie mówiąc już nic o roku :) Życzę Ci, aby Twoje wpisy były takie dobre jak dotychczas, a nawet lepsze (o ile to w ogóle możliwe ;)). To dobry pomysł z tym podsumowaniem, z pewnością go wykorzystam na moim blogu za kilka miesięcy :)
  Pozdrawiam
  Alpaka
  http://wkrainieksiazek-recenzje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę wielu takich rocznic :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą waszą opinię i wsparcie.

(Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.