6/04/2016

#01 - Instagramowe inspiracje


Co raz bardziej popularne stają się instagramy książkowe. Co raz więcej blogerów, vlogerów zakładają konta, na których umieszczają przepiękne zdjęcia z książkami. Śledzę naprawdę dużo osób z bookstagrama i nigdy nie mogę nadziwić się jak można zrobić tak przepiękne i tak klimatyczne zdjęcia. 

Przychodzę dziś z nową serią Instagramowe inspiracje, bo:  może nie znacie jeszcze tych kont,bo chce żebyście znaleźli książki, o których może nigdy nie słyszeliście, chcę się zachwycać zdjęciami  razem z Wami..... bo dlaczego by nie. 


Ostatnio na bookstagramie rządzą kwiaty, ale czy można się temu dziwić skoro pogoda aż się prosi, żeby wziąć książkę na spacer i  wykorzystać to, co daje nam natura? Dziś przedstawię Wam kilka świeżych i wiosennych zdjęć, gdzie króluje przyroda. Pojawi się również trochę klasyki i klimatyczne kompozycje. Zresztą zobaczcie sami. Co sądzicie o nowej serii? Chcecie więcej tego typu wpisów? Odkryliście jakiegoś nowego instagrama książkowego? Które zdjęcia spodobały Wam się najbardziej? Koniecznie dajcie znać mi o tym w komentarzach. Możecie również podać mi nazwy swoich kont :) 

 *Wszystkie zdjęcia umieszczone zostały za zgodą autorów.

Udostępnij ten wpis /span>

3 komentarze :

  1. Super post - można odkryć nowe, ciekawe konta na Insta. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow, wszystkie zdjęcia naprawdę robią wrażenie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak patrzę na te śliczne zdjęcia i utwierdzam się w przekonaniu, że nie nadaję się do prowadzenia książkowego instagrama :D 😉

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą waszą opinię i wsparcie.

(Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.